Choď na obsah Choď na menu
 


Kontakt

16. 2. 2009

e-mail: vseobecneinformacie@yahoo.de

tel.: 048/ 414 70 36

T-mobile: 0910/ 101 179

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Doporučujemrozhovor o kresťanskej nedeli

(Karol Nagy, 22. 8. 2013 7:52)

http://www.edennik.sk/e-spravy/8926-rozhovor-s-petrom-novoveskym-zakladatelomaliancie-
za-volnu-nedelu

Odporúčam

(Ondrej, 15. 8. 2012 11:32)

Pekná stránka o kresťanstve, tiež som začal blogovať na tému „Kresťanstvo“ ak chcete môžte navštívit www.christian.christ-net.sk. Každý deň nové články, archív príbehov, modlitieb, kázni, celé sv. písmo a vyhľadávač na všetok obsah, ak chcete, môžte sa inšpirovať.

Vážený pán Igor mgr.

(Karol Nagy, karolnagy77@gmail.com, 4. 5. 2011 17:07)

Škoda, že ste nenašli odvahu podpísať sa celým menom. Bol by som Vás požiadal o to, aby sme sa spoločne obrátili na KBS s tým, aby zriadili server, ktorý by slúžil nielen diecézam, farnostiam a kresťanskýchm organizáciam, ale všetkým záujemcom a poskytoval aj web priestoe zdarma, tak ako ho zdarma poskytuje napr. serve Estranky.cz a ich satelity (Estranky.sk, Eoldal.hu, ...). A na nich by boli reklamy kresťanské alebo neutrálne, nezávadné.

Ja žiadne reklamy z tejto stránky zmazať nemôžem, je to daň z toho, že oni ju umiestňujú zdarma, neplatí sa ani za vloženie, ani za dobu uloženia, za nič. Podobne majú zriadené web stránky takýmto úsporným spôsobom aj mnohé farnosti a iné oficiálne katolícke stránky. Aj oni musia strpieť nevhodnú reklamu, pričom rátame všetci s tým, že drvivá väčšina návštevníkov stránky si túto vynútenosť uvedomujú. Niektoré však predsa uvádzajú, že sa od reklám na stránke dištancujú.

Podľa môjho názoru, oveľa horšie je, že niektoré farnosti, iné oficiálne katolícke inštitúcie, dokonca aj kardinál Vlk, ktoré majú platené web stránky, teda pri ktorých sami rozhodujú, či tam nejaké reklamy mať budú alebo nebudú a ak budú, tak aké, a z tých reklám ide celý výnos im, zadávajú reklamy oveľa pochybnejšie než o nejakom flirte.

Je teda do Neba volajúcim škandálom, že hoci vo svete takto poskytujú aj zdarma web priestor desaťtisíce podnikateľov, samozrejme, vrátane kresťanov, ktorý však dávajú prednosť zisku pred udržiavaním mravnosti, takže sa ničím nelíšia od synov Sveta, ALE SVÄTÁ CIRKEV KATOLÍCKA sa nezmôže na celom svete ani na jeden. Stačil by naozaj jeden, na začiatok napr. v anglickej reči, samozrejme, obsah by každý zapĺňal, akým jazykom chce. Stačilo by pár sto € mesačne, ktoré by určite od začiatku uhradili v plnej výške podnikatelia, v najhoršom prípade, ani jeden by nemusel byť kresťanom. Existuje síce na Slovensku kresťanský výmenný reklamný systém Rybka, ale oni o poskytovanie spomínanej služby záujem nemajú.

Zmažte tu reklamu googlu

(Igor mgr, 4. 5. 2011 15:29)

Zmažte tu reklamu googlu z webu
https://krestania.estranky.sk/clanky/kontakt/kontakt

Flirt, chat, zábava
Je jedno, čo alebo koho hľadáš nájdeš ich na chate.

len tak pre vasu informaciu

(mrkvicka, 19. 12. 2009 13:02)

Dobry den.
Neviem sice odkial mate zoznam podporovatelov prezidentskeho kandidata, ale niektore mena su zavadzajuce a hraniciace so zakonom o ochrane os. udajov....dajte si prosim na to pozor.
Prajem pekny den.
................................................................................