Choď na obsah Choď na menu
 


Web stránka KDH a voľby

17. 2. 2009

Nedávno si médiá všimli, že web stránka KDH neobsahuje odkaz na stránku ich oficiálnej kandidátky I. Radičovej. Takéto odkazy obsahujú webove prezentácie ostatných strán, ktoré vyjadrili podporu tejto kanditátke (SDKÚ – DS, SMK, OKS).

Pozrime sa však bližšie na stránku Kresťanskodemokratického hnutia. Táto neobsahuje úplne žiadnu zmienku, že sa nejaké prezidentské voľby budú konať! V menu je síce hneď ako 5. položka „VOĽBY,“ najaktuálnejší obsah z parlamentných volieb v roku 2006. Neobsahuje však nič iné, len krátky príhovor predsedu hnutia! Zo stránky sa vytratil aj volebný program na obdobie rokov 2006 – 2010, ktoré sa ešte neskončilo. Bolo v ňom o. i. aj to, že KDH je za odluku cirkví od štátu. Žeby zmenilo názor a retušovať spätne program sa im už nechcelo? V časti „NA STIAHNUTIE“ nám tiež ponúkajú „Volebné materiály.“ Čo je v nich? Nič iné, len to, že v nich pózujú v štyroch rôznych polohách, po štyroch fotkách trajá „leadri:“ Hrušovský, Lipšic, Fronc.“ Naviac sa ušlo miesto na jednej fotke aj pre ich hovorcu – Krajčoviča.

Na stránke KDH teda nie je ani link, či banner na ich kandidátku (Kiežby bol hlavným dôvodom, že zvažujú odmietnuť ju ako ich kandidátku), celkove si vystačia s dvomi bannermi; jeden na ich mládežnícku liaheň KDMS a druhý na Európsku ľudovú stranu.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

KDH dosiaľ neregistruje, ...

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 17. 3. 2009 20:13)

že budú prezidentské voľby

Kliknite si na:

http://www.kdh.sk/article.php?volby

Web stránky KDH

(Pavol Horváth, 23. 2. 2009 21:52)

Na mňa táto skutočnosť slabej www stránky KDH robí dojem, že je to v dôsledku toho, že si KDH začína vstupovať do svedomia. Nevedel som, že KDH malo vo volebnom programe odluku cirkvi od štátu. To je pre mňa ďalšia sympatická skutočnosť. Peniaze, ktoré dáva štát cirkvám nie sú ničím iným, než Judášskym grošom, za ktorý niektorí cirkevní predstavitelia koketujú s Ficom a starým ujom. Mätú a zavádzajú tak mnohých veriacich.Starý ujo možno nie je tak nebezpečný ako Iveta, ale má rovnako otvorenú náruč pre otca kardinále a ďalších rovnako ako pre homosexuálov a potratárov.

Súhlasím, klobúk dole,

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 23. 2. 2009 17:28)

ak to všetko niekto takto naplánoval - a vydržal čakať takmer rok ticho na plody svojej práce. Už pred rokom som robil anketu medzi vysokoškolákmi, či niekoho presvedčili navrávačky KDH a Radičovej. Zo stoviek respondentov nepresvedčila Radičová nikoho, že sa stala obhajkyňou života od počiatku. Napokon, o to sa ani trochu nesnažila. Presvedčila len "leadrov" KDH.

Koniec kresťanskej politiky by však mohol byť aj skutočným začiatkom. keď sa dokázali zjednotiť naši Maďari, Boh dá, že sa dokážu zjednotiť aj kresťania. A to aj v politickom, teda verejnom živote. Možno dokonca aj maďarskí kresťania so slovenskými. :-)

Radičová versus Mikloško

(Ernest Géze, 23. 2. 2009 16:39)

Alebo kde sa dvaja bijú, tretí zvíťazí. Tá stránka KDH je fakt slabá. Dúfam, že sa to zlepší. Najviac však škodí KDH "bratovražedný" boj medzi KDS a KDH. Ešte aj tieto voľby. Pre KDH je to úplná pohroma. Veriaci kresťania, kňazi a biskupi podporujú ich bývalého člena, teraz úhlavného politického "nepriateľa" F. Mikloška. Obávam sa, že toto bude koniec kresťanskej politiky na Slovensku. Ak to takto niekto naplánoval, kolobúk dolu. Ale je to veľká škoda. Zostáva už len zablahoželať Ivanovi Gašparovočovi k jeho znovuzvoleniu.