Choď na obsah Choď na menu
 


Deň rodiny – Family Day – Bratislava 16. mája

16. 4. 2009

Podrobné informácie o programe a cieľoch podujatia sú na stránke www.familyday.sk. Audio reklamný spot – klikni. Podrobné a oficiálne informácie o veľmi výhodnej zľave pre cestovanie po železnici do Bratislavy k tomuto dňu nám poskytla Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., www.slovakrail.sk:

 

Pre navstevnikov podujatia bude poskytnuta spiatocna cesta za cenu jednosmernej, t.j. pre dospelych 50% zlava z cestovneho, resp. pre deti do 15 rokov 75% zlava z cestovneho.

Tarifa a prepravne podmienky

Zlavnene cestovne sa prizna z ktorejkolvek stanice na tratiach ZSR, TEZ, OZ a TREZ do ktorejkolvek stanice v ramci Bratislavy. Cestujuci si zakupi jednosmerny cestovny  listok, ktory sa na cestu spat uzna len po oznaceni peciatkou organizatora - Forum krestanskych institucií.*

Datum zaciatku platnosti jednosmerneho cestovneho listka na cestu do Bratislavy je najskor 15. 5. 2009, peciatkou organizatora oznaceny jednosmerny cestovny listok bude na cestu spat platit do 17. 5.2009 do 24.00 hodiny.

Zlavnene cestovne sa prizna len v ramci vnutrostatnej prepravy v 1. alebo 2. voznovej triede a cestujuci si k zakupenemu cestovnemu listku moze zakupit miestenku, lozkovy/lezadlovy listok na cestu do aj z Bratislavy, pri pouziti povinne miestenkového IC vlaku je cestujúci povinny si zakupit okrem cestovneho listka aj miestenku podla kalendara silnych a slabych dni.

Peciatkou organizatora oznaceny jednosmerny cestovny listok je mozne na cestu spat pouzit len v tej kategorii vlaku a v tej voznovej triede, na ktoru bol zakupeny na cestu tam, pripadne na nizsiu kategoriu vlaku, resp. nizsiu voznovu triedu.

Ak cestujuci pri ceste spat predlozi cestovny listok, ktory nebude potvrdeny organizatorom, cestujuci sa povazuje v zmysle PP ZSSK za cestujuceho bez platneho cestovneho listka.

Nahrada za ciastocne vyuzite cestovne listky pri ceste spat sa neposkytuje.

V pripade dalsich otazok je mozne kontaktovat sa na adrese info@slovakrail.sk alebo na nasej zakaznickej linke 18 188 (zo zahranicia +421 18 188), ktora ma nepretrzitu prevadzku.

 

Informáciu poskytla Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Kontaktné centrum, Mikulas Luscak

 

*Lístky sa budú pečiatkovať na viacerých miestach Námestia SNP, ako aj v Evanjelizačnom dome Quo Vadis na priľahlom Hurbanovom námestí. Presné miesta a čas Fórum kresťanských inštitúcií upresní včas najmä na vyššie uvedenej stránke.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Správa o konanom Dni rodiny

(Administrátor, 18. 5. 2009 0:18)

http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20090517002

Tlačová konferencia 11. 5.

(Administrátor, 7. 5. 2009 14:19)

Viac: http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20090507009

Dni rodiny - aj ekumenické stretnutie

(Administrator, 4. 5. 2009 11:43)

http://cs.christiantoday.com/article/pri-prilezitosti-dna-rodiny-bude-v-bratislave-ekumenicke-stretnutie/14484.htm